O nas

Pośród jezior Sarcz i Logo, do których wiedzie droga przez piękny las, pamiętający przebiegające tędy dawne szlaki handlowe, odnajdziecie Państwo Hotel Ajaks. O każdej porze roku tereny wokół hotelu stanowią atrakcję dla mieszkańców Trzcianki jak i gości odwiedzających to urokliwe miasto. Wyjątkowo jest tu wiosną i latem, gdy cała przyroda rozbudza się z zimowego snu. Jeśli chcą Państwo ujrzeć prawdziwą złotą polską jesień to Trzcianka i tereny przy hotelu to przykład tego, że nie trzeba szukać piękna poza granicami kraju. Zima, która pokrywa wszytko śnieżną pokrywą stanowi też wspaniały widok i atrakcję dla odwiedzających hotel i Trzciankę gości. Ten otoczony lasem i jeziorami Hotel Ajaks znajduje się 200 m od przepięknego jeziora ze strzeżonymi plażami oraz ścieżkami pieszo-rowerowymi. Oferujemy Państwu zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, które przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek. W sąsiedztwie hotelu znajduje się stadion lekkoatletyczny z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, boisko treningowe, siłownia z zapleczem, strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, korty tenisowe oraz przystań żeglarska.


Zapraszamy do Hotelu Ajaks położonego niedaleko Piły i Poznania, w sercu północnej Wielkopolski. Przyjedź i przeżyj niezwykłe chwile w niezwykłym miejscu. Dysponujemy przytulnymi pokojami z łazienką wyposażonymi w telewizory oraz bezpłatne łącze internetowe, posiadamy salę konferencyjną, myśliwską oraz hol bilardowy. Ponadto dysponujemy sauną i jacuzzi. Przy hotelu znajduje się zaplecze, gdzie można urządzić ognisko w ramach spotkań integracyjnych.


Restauracja serwuje śniadania, lunche i kolacje w godzinach, które najbardziej odpowiadają naszym Gościom. Mogą Państwo także zorganizować własne przyjęcie z potrawami z grilla. Na naszej monitorowanej posesji czeka na Państwa wiele atrakcji. Mogą Państwo odwiedzić solarium, saunę i jacuzzi oraz zagrać w bilard, tenisa i tenisa stołowego. Osobom, które potrzebują dodatkowej dawki adrenaliny, oferujemy paintball. Oczywiście nad Państwa bezpieczeństwem będzie czuwał pomocny personel.

Miłośnicy przyrody mogą wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę malowniczymi wielokilometrowymi szlakami. Mogą Państwo także wybrać się na ryby lub zażyć kąpieli w jeziorze lub popływać kajakiem dodatkowo przez kanał łączący dwa jeziora Sarcz i Logo.